| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Lyuk átmérője | 5 mm |
| A lyuk távolsága a szélétől | 20 mm |
| Hossz | 285 mm |
| Pofa szélessége | 22 mm |
| Állkapocs mélysége | 13 mm |
| Anyag | acél |
| Felületkezelés | szőtt bevonat |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Forgó fej | Igen |
| Alkalmazás | lemezprofilozás az összeillesztés előtt, lyukak készítése hegesztési helyekhez |
| Szimbólum | YT-21582 |
A gomblyukasztó gép nélkülözhetetlen eszköz a karosszériaműhelyben. A forgó fejnek köszönhetően lehetővé válik a lemezek profilozása az illesztés előtt, valamint a hegesztési pontokhoz szükséges lyukak készítése.
Alkalmazás:
- lehetővé teszi a hegesztésre szánt lyukak készítését a fémlemezeken.
- lehetővé teszi a fémlemezek profilozását és kiegyenlítését az élek hajlításával
További információk:
- acélszerkezet biztosítja a tartósságot és a sérülésekkel szembeni ellenállást
- a test porszórtan bevonva
- profilozott, habszivaccsal borított fogantyú biztosítja a munkavégzés kényelmét
- megerősített krimpelő pofák
- edzett tüske a lyukak vágásához
- a táguló rugók biztosítják a pofák gyors visszatérését a kiindulási helyzetükbe
- a vágandó lyukak átmérője: 5 mm
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.