| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Mérési tartomány | 0.05-30 m |
| Mértékegység | méter, lábát, hüvelyk, láb + hüvelyk |
| Mérési referenciapontok | 3 |
| Területmérés | Igen |
| Térfogatmérés | Igen |
| Üzemi relatív páratartalom Rh | 85 % |
| Mérési pontosság | ±5 mm |
| Kalibrálási tartomány | -9 ~ +9 mm |
| Jellemzők | kalibráció |
| Folyamatos mérési mód | Igen |
| Egyszeri mérési mód | Igen |
| min mód és a mért távolság max | Igen |
| Távolság összeadás és kivonás mód | Igen |
| Közvetett mérési mód a hipotenúza használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód két hipotenusz használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód osztott derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód kettős derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Tápegység | újratölthető |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Az akkumulátor kapacitása | 220 mAh |
| Akkumulátor energia | 0.81 Wh |
| Töltő típusa | USB Type-C |
| Méretek | 85x23x11.5 mm |
| Anyag | fémtípus |
| Lézer | Igen |
| Lézer osztály | 2 |
| Lézer teljesítmény | ?1 mW |
| Lézer hullámhossz | 630-670 nm |
| Lézeres tartomány | 30 m |
| A lézermutató színe | piros |
| Kijelző típusa | háttérvilágítású LCD |
| Automatikus kikapcsolás | 20 (lézer), 150 (távolságmérő) s |
| Alacsony akkumulátor jelző | Igen |
| Működési hőmérséklet tartomány | 0~40 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -10 ~ +50 °C |
| Tömeg | 29 g |
| Szimbólum | YT-731240 |
Zseblében hordozható lézeres távolságmérő tökéletes gyors és pontos távolságmérésekhez 0,05 és 30 méter közötti távolságokban, valamint belső térfogatmérésekhez. Kompakt méretek: 86 mm x 23 mm x 12 mm, ami megfelel egy férfi mutatóujjának, így rendkívül praktikus eszköz, könnyen elfér a ruházat zsebében. A lézer kalibrálási funkcióval rendelkezik, amely biztosítja a mérések pontosságának fenntartását még gyakori használat esetén is.
Funkciók:
- pontmérés és folyamatos mérés
- terület és térfogat kiszámítása
- Pitagorasz-tétel alapján végzett mérések
- a mérés kezdőpontjának változtatása
- a mérési egységek változtatása a jelenlegi igényeknek megfelelően
- a lézer automatikus kikapcsolása 20 másodperc után, a távolságmérő pedig 150 másodperc után, meghosszabbítva az egy töltéssel történő munkaidőt
- a kalibráció biztosítja a mérések legmagasabb pontosságának fenntartását még intenzív használat esetén is
További információk:
- a kis méretek lehetővé teszik az egykezes kezelést és kényelmes szállítást
- a 0,05–30 m-es mérési tartomány hatékony mérések elvégzését teszi lehetővé tipikus építési és telepítési körülmények között
- olvasható LCD kijelző
- akkumulátor állapotjelző
- tartós alumínium ház, ellenálló a sérülésekkel szemben
- áramellátás: Li-ion 3,7 V, 220 mAh
- kényelmes USB-C porton keresztüli töltés
*A YT-731240 távolságmérő optikája nem képes a lézersugár érzékelésére a teljes napsütésben. Kültéri mérések lehetségesek este vagy éjszaka
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: Lézersugárzás. Ne nézzen a lézersugárba.
2. osztályú lézerkészülék.