| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Mérési tartomány | 0.2-40 m |
| Mértékegység | méter, lábát, hüvelyk, láb + hüvelyk |
| Mérési referenciapontok | 3 |
| Mérési memória | 20 |
| Területmérés | Igen |
| Térfogatmérés | Igen |
| Mérési pontosság | ±2 mm |
| A mért szög pontossága | ±1 ° |
| Folyamatos mérési mód | Igen |
| Egyszeri mérési mód | Igen |
| min mód és a mért távolság max | Igen |
| Távolság összeadás és kivonás mód | Igen |
| Folyamatos dőlésszög mérési mód | Igen |
| Közvetett mérési mód a hipotenúza használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód két hipotenusz használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód osztott derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód kettős derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Tápegység | energiaforrás |
| típus | 3x1.5V; AAA, 3x1.2V; AAA |
| Töltő típusa | USB |
| Méretek | 115x49x26 mm |
| Lézer | Igen |
| Lézer osztály | 2 |
| Lézer teljesítmény | ?1 mW |
| Lézer hullámhossz | 630-670 nm |
| A lézermutató színe | piros |
| Kijelző típusa | háttérvilágítású LCD, négysoros |
| A legkisebb megjelenített érték | 1 mm |
| Állvány tartozék | NEM |
| Állvány menetmérete | 1/4" (6,35 mm) 20UNC |
| Működési hőmérséklet tartomány | 0~40 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -10 ~ +50 °C |
| Védettségi fok | IP65 |
| Tömeg | 0.1 kg |
| Szimbólum | YT-73126 |
Lézeres távolságmérő a gyors és pontos távolságméréshez 0,2 és 40 m között. Beltéri és kültéri távolság- és térfogatmérésekhez
Funkciók
- folyamatos mérés
- a felület és a térfogat kiszámítása
- 3 mérési típus a Pitagorasz-tétel szerint
- Memória 20 eredmény tárolására
- Változó kiindulási pont a méréshez
- a mértékegységek megváltoztatása
- folyamatos szögmérés távolságmérés közben
További információk
- ellenálló képernyő
- IP65 védettségi osztály
- energiaellátás: 3 AAA NiMh akkumulátor USB-n keresztül
- akkumulátor állapotjelző
- megerősített ház
- a készülék megerősített tömítése az IP65-ös követelményeknek megfelelően
Tartalmazza a következőket:
- távolságmérő
- USB-kábel
- nyakpánt
- tok