| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Mérési tartomány | 0.2-40 m |
| Mértékegység | méter, lábát, hüvelyk |
| Mérési memória | 20 |
| Területmérés | Igen |
| Térfogatmérés | Igen |
| Mérési pontosság | ±2 mm |
| A mért szög pontossága | ±3 ° |
| Folyamatos mérési mód | Igen |
| Egyszeri mérési mód | Igen |
| Távolság összeadás és kivonás mód | Igen |
| Közvetett mérési mód kettős derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Közvetett mérési mód derékszögű háromszög használatával | Igen |
| Tápegység | energiaforrás |
| típus | 2x1.5V; AAA |
| Méretek | 85x82x56 mm |
| Szalag hossza | 5 m |
| Szalag szélessége | 19 mm |
| Forgási szög | 90 ° |
| Anyag | ABS |
| Lézer | Igen |
| Lézer osztály | 2 |
| Lézer teljesítmény | ?1 mW |
| Lézer hullámhossz | 630-670 nm |
| Lézeres jelzés típusa | lineáris forgó |
| A lézermutató színe | piros |
| Kijelző típusa | háttérvilágítású LCD |
| Működési hőmérséklet tartomány | 0~40 °C |
| Tárolási hőmérséklet | -10 ~ +60 °C |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Tömeg | 0.28 kg |
| Szimbólum | YT-73122 |
Behúzható mérőszalag 5 m x 19 mm-es acélszalaggal és lézeres távolságmérővel, 0,2 és 40 m közötti mérési tartományban. Funkcionális keresztezett lézerrel is rendelkezik, amely a kapcsoló pillanatnyi megnyomásakor (kb. 3 mp.) bekapcsol . Egyszerű, intuitív kezelése különbözteti meg.
A mérőműszert pontos, gyors beltéri és kültéri mérésekhez tervezték. keresztlézer
Alapvető funkciók
- a mértékegységek váltása (méter, hüvelyk, láb)
- mérés a ház hátuljáról vagy elölről
- a mérések összegzése
- a felület és a térfogat kiszámítása
- trigonometrikus mérések
- 20 mérés tárolása
- automatikus kikapcsolás.
Az eredmények leolvashatók az LCD-képernyőn, és hangjelzés is van.
A gördülő mérőműszer 5 m hosszú sárga acélszalaggal rendelkezik, milliméteres és hüvelykes beosztással.
A tartós ház ABS műanyagból készült, fekete műanyag borítással kiegészítve. A kazetta rögzítéséhez klipsz és nyakpánt tartozik.
- tápellátás: 2 db 1,5 V-os AAA típusú elem.
- méretek: magasság - 80 mm, szélesség - 85 mm, vastagság - 50 mm
- a kijelzés pontossága: +/- 2 mm/40 m