| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 260 mm |
| Vágási szélesség | 3 mm |
| Max. vágási vastagság acéllemezben | 1 mm |
| Max. vágási vastagság rézben | 1.2 mm |
| Max vágási vastagság alumíniumban | 1.2 mm |
| Max vágási vastagság műanyagban | 2 mm |
| Anyag | stal 65Mn |
| Fogantyú anyag | PP, TPR |
| Cserélhető penge | Igen |
| Tavaszi | Igen |
| Alkalmazás | fémlemez |
| Szimbólum | YT-19260 |
Síklemezek, alumínium és műanyag vágására szolgáló olló.
- A vágandó anyagok maximális vastagsága:
- 1,0 mm
- alumínium: 1,2 mm
- műanyag: 2,0 mm
- a szerszám használatát megkönnyíti a pofákat nyitó rugó
- praktikus zárószerkezet az olló biztonságos tárolásához zárt helyzetben
- a vágópengék, a két oldalsó és a középső penge különleges kialakítása révén a fogó a lemezek élének meghajlítása nélkül vágja a fémlemezt, ami ráadásul sima, és nem igényel időigényes sorjázásmentesítést
- a nagyon kemény Mn65 acélból készült pengék lehetővé teszik a lapos lemezek vágását:
- acéllemezek 1 mm vastagságig
- alumínium 1,2 mm vastagságig
- műanyag 2 mm vastagságig
- a forgács szélessége vágás után 3 mm
- a Yato stancológépek fontos előnye a cserélhető vágópengék, amelyek szintén az YT-19261 index alatt kaphatók.
- a fogók ABS fogantyúval rendelkeznek, és csúszásgátló TPR bevonattal vannak ellátva, így nagyobb munkakomfortot biztosítanak
- emellett a beépített rugós mechanizmus megkönnyíti a fogó használatát
- használat után a fogó az oldalsó zárnak köszönhetően lezárható, így a tároláshoz szükséges hely a lehető legkisebbre csökkenthető
Alkalmazás/használat
- acéllemezek legfeljebb 1 mm vastagságig
- alumínium 1,2 mm vastagságig
- műanyag 2 mm vastagságig
Műszaki adatok:
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.