| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 260 mm |
| Vágási hossz | 32 mm |
| Max vágási vastagság 304-es rozsdamentes acélból | 0.9 mm |
| Max. vágási vastagság keményacélból HRC35 | 1 mm |
| Max. vágási vastagság hidegen hengerelt acélban | 1.5 mm |
| Max. vágási vastagság rézben | 1.8 mm |
| Anyag | CrMo |
| Fogantyú anyag | PP, TPR |
| Pofa befejezése | indukciós edzett üveg, rézoxidált |
| Az állkapocs keménysége | 60-62 HRC |
| LÁRMA | 6438 |
| Gyártási technológia | hidegen kovácsolt |
| Forma | bal |
| Alkalmazás | fémlemez |
| Szimbólum | YT-1918 |
Professzionális kézi fémvágó olló fémlemezek vágásához.
- króm-molibdén acélból(CrMo) kovácsolt, kb. 60-62 HRC-re edzett, indukciósan edzett pofák.
- többek között 1,5 mm vastagságú acéllemezek és 0,9 mm vastagságú rozsdamentes acél vágására tervezték.
Paraméterek:
- vágási vastagság [mm]: 1,5
- vágási hossz [mm]: 32
- anyag: CrMo
- hossz [mm]: 260
- alak: bal
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.