| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 225 mm |
| Vágási hossz | 30 mm |
| Max vágási vastagság 304-es rozsdamentes acélból | 0.36 mm |
| Max. vágási vastagság keményacélból HRC35 | 0.46 mm |
| Max. vágási vastagság hidegen hengerelt acélban | 0.53 mm |
| Max. vágási vastagság rézben | 0.78 mm |
| Anyag | CrMo |
| Fogantyú anyag | PP, TPR |
| Pofa befejezése | indukciós edzett üveg, homokbánya |
| Az állkapocs keménysége | 60-62 HRC |
| Gyártási technológia | hidegen kovácsolt |
| Forma | bal |
| Működési szög | 90 ° |
| A pengék fogazott éle | Igen |
| Alkalmazás | fémlemez |
| Szimbólum | YT-1913 |
Tetőfedő olló fémlemezek vágásához. Professzionális tetőfedő és fémlemez munkákhoz tervezték.
- CrMo acélból kovácsolt, indukciósan 60-62 HRC keménységűre edzett pofák.
- a pofák felülete szatírozott
- PP és TPR kemény műanyag tokkal borított fogantyúk
- a nyélhez képest 90 fokban megdöntött ollófej, különösen a nehezen hozzáférhető helyeken történő lemezvágáshoz
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.