| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Max vágási vastagság acélban | 1.8 mm |
| Minimális vágási sugár | 12 mm |
| Alkalmazás | tetőlemez, rozsdamentes, hornyolt, alumínium, lágy fémötvözetek |
| Kompatibilis a(z) | csavarhúzók és fúrók |
| Szimbólum | YT-829790 |
Acéllemezvágó olyan munkához, mint csavarbehajtó vagy fúró. Hatékony és hatékony vágást biztosít tetőlemez, rozsdamentes acél, hullámos alumínium és lágyfém ötvözetek esetén.
- max. vágási vastagság acélban: 1,8 mm
- min. vágási sugár: 12 mm
- szerszámtartó mérete: 1/4" (6,3 mm)