| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Typ | C |
| Nyomáserő | 3 t |
| Max. lemezvastagság | 16 mm |
| Hossz | 142 mm |
| Állkapocs mérete | 35x15 mm |
| Csavar mérete | M24 |
| Anyag | #45 szénacél |
| Gyártási technológia | kuta |
| Önzáró | Igen |
| Szimbólum | YT-2543 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.