| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Nyomáserő | 5 t |
| Max. lemezvastagság | 16 mm |
| Hossz | 125 mm |
| Állkapocs mérete | 42x20 mm |
| Csavar mérete | M24 |
| Anyag | #45 szénacél |
| Gyártási technológia | kovácsolt anyag |
| Önzáró | Igen |
| Szimbólum | YT-2542 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.