| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max. légnyomás | 0.8 MPa |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Fúvóka hossza | 110 mm |
| Fúvóka átmérője | 4 mm |
| Test anyaga | PP |
| Fúvóka anyaga | sárgaréz |
| Hangnyomás | 89.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 100.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.5 m/s2 |
| Tömeg | 0.11 kg |
| Szimbólum | YT-23731 |
YATO pisztoly sűrített levegővel történőfújáshoz . Tökéletes a szennyeződések eltávolítására gépekről, berendezésekről és motorokról.
- Fúvóka hossza: 110 mm
- szabványos 1/4" csatlakozó
- precíz légáramlás-szabályozás
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.