| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Tömeg | 500 g |
| A fej hossza | 120 mm |
| A fej vastagsága | 32 mm |
| Hossz | 345 mm |
| Felületkezelés | csiszolt, lakkozott |
| Materiał obucha | #45 szénacél |
| Fej végzete | finomított |
| Tengely anyaga | TPR, PP |
| Keménység | 45-58 HRC |
| Gyártási technológia | csepp kovácsolt |
| Szimbólum | YT-45740 |
Szilárd kovácskalapács, egy egy darabból kovácsolt, öntött acélból kovácsolt anyagból készült. Kivételesen tartós és megbízható bármilyen körülmények között. Profi szakemberek és barkácsolók számára tervezve, akik a legmagasabb minőséget keresik.
Felszerelve egy sík kihúzóval ellátott ütővel, tökéletes szerelési, építési és általános műhelymunkákhoz. Ergonomikus, két komponensű TPR/PP markolat csillapítja a rezgéseket és biztosítja a tökéletes fogást.
- egy darabból kovácsolt kovácsolt acélból kovácsolt, CS45 jelű, 45-58 HRC keménységű
- polírozott, lakkozott felület
- kiemelkedő tartósság és hosszú élettartam intenzív használat során
- felszerelve egy sík kihúzóval ellátott ütővel, tökéletes szerelési, építési és általános műhelymunkákhoz
- ergonomikus, két komponensű és csúszásmentes TPR/PP markolat csillapítja a rezgéseket, növeli a használati kényelmet és biztos fogást biztosít
- súly 500 g és kiváló fogás lehetővé teszi a hosszabb munkavégzést terhelés nélkül
- teljes hossz: 345 mm
- ütőfej hossza: 120 mm
- ütőfej vastagsága: 32 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.