| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Tömeg | 500 g |
| A fej hossza | 114 mm |
| A fej vastagsága | 27 mm |
| Hossz | 305 mm |
| Felületkezelés | csiszolt, lakkozott |
| Materiał obucha | #45 szénacél |
| Fej végzete | finomított |
| Tengely anyaga | TPR, PP |
| Keménység | 45-58 HRC |
| Gyártási technológia | csepp kovácsolt |
| Szimbólum | YT-45765 |
Szilárd, monolitikus lakatoskalapács, téglalap alakú ütőfejjel, lekerekített szöggel. Kiváló paraméterekkel rendelkezik lakatos-, összeszerelő- és műhelymunkákhoz. Rendkívül tartós, ütésálló és kopásálló még intenzív használat során is a profi műhelyekben. Ajánlott azoknak a felhasználóknak, akik ideális egyensúlyt keresnek az erő és a pontosság között.
- egyrészes öntött, mátrixban kovácsolt, keményített CS45 szénacélból
- csiszolt, lakkozott felület
- kiemelkedő tartósság és ellenállás a mechanikai sérülésekkel szemben, a kapcsolatok megszüntetésének köszönhetően
- téglalap alakú ütőfej, lekerekített dőlésszögű, tökéletes a precíz, ellenőrzött ütésekhez, valamint nehezen elérhető helyeken
- ergonomikus, csúszásmentes markolat két komponensű TPR/PP anyagból, csillapítja a rezgéseket és biztos fogást biztosít a kéznek
- keménység: 45-58 HRC
- teljes hossz: 305 mm
- ütőfej hossza: 114 mm
- ütőfej vastagsága: 27 mm
- 500 g súly, optimális lakatosmunkákhoz, könnyű összeszereléshez, precíz műveletekhez, beállításokhoz és finom javításokhoz