| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Rodzaj | futball, kétdugattyús |
| Mérési tartomány | 0-0.7 MPa |
| A munkadarab mérete | 280x150 mm |
| Lemezvastagság | 3 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Manométer | Igen |
| Tömlő hossza | 650 mm |
| Állítsa be a tartalmat | fekvőtámasz, univerzális fej, univerzális hegyek golyók, matracok stb. felfújásához x2 |
| Szimbólum | YT-7350 |
Robusztus felépítésű, 3 mm vastag dombornyomott, lakkozott acéllemezből készült, kétdugattyús lábszivattyú. 7 barig leolvasható nyomásmérő - ikerdugattyús lábszivattyú - adapterek - 2 db. (matracok, labdák stb. szivattyúzásához).