| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | POWER LED |
| Hatalom | 10 W |
| Fényáram | 900/450 lm |
| Működési tartomány | 200 m |
| Világítási módok | 3: magas, gyors, pulzáló (SOS) |
| Anyag | ABS, gumi |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 163x93x171 mm |
| Működési szög | 120 ° |
| Mágnes | NEM |
| Kapcsoló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| beállító | Igen |
| Védettségi fok | IP68 |
| Tápegység | energiaforrás |
| típus | 4x1.5V; AA |
| Tömeg | 300 g |
| Szimbólum | YT-08550 |
Nagy teljesítményű és vízálló(IP68) YATO pisztolyos keresőfényszóró. A nagy teljesítményű POWER LED 900 lm fénykibocsátást és akár 200 m-es hatótávolságot biztosít. A 120°-ban állítható talp lehetővé teszi a keresőfényszóró elhelyezését és keresőfényként való használatát.
Fényforrás:
- LED: 10 W-OS POWER LED
- Lumenek száma: 900 lm / 450 lm
- 3 üzemmód: magas 900 lm / alacsony 450 lm / impulzus (SOS)
- hatótávolság: 200 m
Energiaforrás:
- Energiaforrás: elemek: (nem tartozék): 4 x AA (nem tartozék)
Felépítés és jellemzők:
- anyag: ABS, gumi
- IP68 vízálló
- kapcsoló zár
- állítható talp 120°
- állítható zsinór a biztosabb fogásért és a keresőfényszóró felakasztásához
- méretek: 163 x 93 x 171mm
- súly: 300 g (elem nélkül)
Használati figyelmeztetések:
Káprázás figyelmeztetés. Ne irányítsa a fénysugarat közvetlenül a szeme felé! Ez károsíthatja a látását.