| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Teljes hossz | 585 mm |
| Typ | L |
| Vezető mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| L típusú alkatrész hossza | 190 mm |
| A szár átmérője | 16 mm |
| Anyag | CrV 50BV30 |
| Felületkezelés | krómozott, szatén |
| LÁRMA | 3122 |
| Szimbólum | YT-12445 |
'L' típusú 1/2" 600 x 200mm-es Yato YT-12445 gomb, tartós króm-vanádium szerszámacélból.
- a gomb szatén felületű
- felfogatás a gomb mindkét végén