| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 8 mm |
| Teljes hossz | 165 mm |
| Fúró átmérője | 8 mm |
| Fúróhossz | 95 mm |
| Menetméret | 5/8" (16,0 mm) 18UNF |
| Szerszámtartó típusa | SDS-Plus |
| Penge anyaga | YG8C |
| Szimbólum | YT-43990 |
5/8"-os menettel rendelkező kísérletifúrószár, amelyet 38 mm-nél nagyobb átmérőjű koronafúrókhoz terveztek (a nagy fúrószár-átmérőjű fúrószárakhoz peremes fúrószárak szükségesek). Ezek hiánya nagy nyomaték esetén a menet elszakadását okozhatja).
Az SDS hegynek köszönhetően a fúrószár a berendezések széles skáláján használható; nem szükséges a redukció.
- A rövidebb SDS hegy nem továbbítja az ütést, így az olyan eszközökkel való munka, ahol az ütés nem kapcsolható ki, nem károsítja a koronát.
Ha a fúrófej elhasználódik, kicserélhető. A Yato az YT-43995 vezető fúrófejet kínálja.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.