| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 4 mm |
| Erősítse meg az átmérőt | 6 mm |
| Szerszámtartó mérete | 8 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Anyag | #45 szénacél |
| Alkalmazás | faipari |
| Szimbólum | YT-33021 |
Fába és faalapú anyagokba bútorcsavarok furatainak fúrásához tervezték.
A háromlépcsős kialakítás és a konfirmátumok alakjához való ideális illeszkedés lehetővé teszi bonyolult furatok fúrását egyetlen munkamenetben.
Nélkülözhetetlen a bútorgyártásban.
- Robusztus és ellenálló acélból készült
- pontosan centrírozott
- 8 mm átmérőjű hengeres szárral
Paraméterek:
- anyag: szénacél #45
- felhasználás: fa
- átmérő: 4 mm
- átmérő: 7 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.