| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Tömeg | 600 g |
| A fej hossza | 170 mm |
| A fej vastagsága | 25 mm |
| Hossz | 275 mm |
| Felületkezelés | csiszolt, lakkozott |
| Materiał obucha | #45 szénacél |
| Fej végzete | finomított |
| Tengely anyaga | TPR, PP |
| Keménység | 45-58 HRC |
| Gyártási technológia | csepp kovácsolt |
| Szimbólum | YT-45773 |
Professzionális kovácskalapács monolitikus kialakítással, gyenge pontok nélkül az illesztéseknél. Kifejezetten intenzív és precíz falazási munkákhoz tervezve - véséshez, töréshez, hasításhoz és téglák, betonblokkok, téglák, tetőcserépek, csempék stb. formázásához. A klin alakú penge segíti a felesleges anyag gyors összegyűjtését a megkeményedése előtt, lehetővé téve a tiszta, esztétikus fugák megőrzését.
- kovácsolt technológiával készült, egy darabból kovácsolt, CS45 jelű, edzett acélból
- polírozott, lakkozott felület
- rendkívül ellenálló, deformáció- és repedésálló
- hosszú klin alakú végű egyenes ütővel ellátott, amely lehetővé teszi a falazat vagy csempék között kijött habarcs felesleges részének kivágását vagy leszedését
- ergonomikus, két komponensű, csúszásmentes TPR/PP anyagú fogantyú, amely jól elnyeli a rezgéseket és stabil, kényelmes fogást biztosít
- a 600 g súly tökéletesen kombinálja az erőt, a kontrollt és a falazási munkák során szükséges pontosságot
- teljes hossz: 275 mm
- ütő hossza: 170 mm
- ütő vastagsága: 25 mm