| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | M3, M4, M5, M6, M8, M10 |
| Teljes hossz | 36, 39, 41, 44, 51, 59 mm |
| A fúrórész hossza | 5, 6, 7, 8, 11, 15 mm |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Szerszámtartó hossza | 14 mm |
| Menetméret | mérőszám |
| Menetemelkedés | 0.5, 0.7, 0.8, 1, 1.25, 1.5 mm |
| Anyag | HSS M2 |
| Felületkezelés | csiszolt felület |
| Kąt gwintu | 60 ° |
| Szál indítása | durva tekercselés |
| A készlet darabszáma | 7 |
| Állítsa be a tartalmat | fúrócsap x6, tartó csavarhúzó bitekhez (1/4" / 6,3 mm, L = 60 mm) |
| Szimbólum | YT-44849 |
Fúró-fúró készlet M3-M10 by Yato YT-44849 Precíziós metrikus menetek vágására tervezték. Gépi és kézi menetvágáshoz használható.
- Kiváló minőségű HSS M2 acélból készült .
- csiszolt felület a kiváló pontosság és a gyorsabb fúrási sebesség érdekében.
- tartós és ellenáll a sérüléseknek és a tompulásnak
- Önközpontosító fúrószárak
- Kiváló forgácseltávolítás
- 1/4" HEX szár
A készlet tartalmazza:
-
M3-M10 méretben (3, 4, 5, 6, 8, 10)
- 60 mm-es hosszabbító
Paraméterek:
-
anyag: HSS M2
- Méret: M3 - M10
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.