| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| A munkadarab mérete | 800x300 mm |
| A munkadarab magassága | 66 mm |
| Hossz | 1035 mm |
| A munkadarab hossza | 800 mm |
| A munkadarab szélessége | 300 mm |
| Tengely hosszúsága | 1000 mm |
| Tengely átmérője | 32 mm |
| A munkadarab anyaga | stal S235 |
| Fogantyúval | Igen |
| Tengely típusa | T |
| Tengelyrögzítés | M6 csavar |
| Teleszkópos | NEM |
| beállító | NEM |
| Tömeg | 8 kg |
| Alkalmazás | a terület kiegyenlítésére, pl. pázsithoz vagy egyéb kerti elrendezésekhez, kiskerti építészet megalapozásához, laza felület lovagló arénán vagy tengerparti játéktereken |
| Szimbólum | YT-86771 |
Kézi talajegyengető a talaj egyengetéséhez, pl. gyepfelület vagy kerti rendezés talajának egyengetéséhez.
Kiskerti tereprendezések alapjának kiegyenlítésére, burkolási munkák felszínének kiegyenlítésére, lovarda vagy strandjátékpálya laza felszínének kiegyenlítésére használható.
- munkarész méretei: 800 x 300 mm
- a munkarész magassága: 66 mm
- szögméretek: 33 x 33 mm
- a szögvas vastagsága: 3 mm
- összsúly: 8 kg
- a munkadarab anyaga: S235 acél
- teljes hossz (fogantyúval együtt): 1035 mm
- fogantyú hossza: 1000 mm
- Fogantyú szélessége: 500 mm
- Fogantyú átmérője: 32 mm
- fogantyú falvastagság: 1,5 mm
- Fogantyú rögzítő csavar: M6