| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| A munkadarab mérete | 600x250 mm |
| A munkadarab magassága | 66 mm |
| Hossz | 1350 mm |
| A munkadarab hossza | 600 mm |
| A munkadarab szélessége | 250 mm |
| Tengely hosszúsága | 1200 mm |
| Tengely átmérője | 28 mm |
| A munkadarab anyaga | stal S235 |
| Tengely anyaga | faipari |
| Fogantyúval | Igen |
| Tengely típusa | P |
| Teleszkópos | NEM |
| beállító | NEM |
| Tömeg | 6 kg |
| Alkalmazás | a terület kiegyenlítésére, pl. pázsithoz vagy egyéb kerti elrendezésekhez, kiskerti építészet megalapozásához, laza felület lovagló arénán vagy tengerparti játéktereken |
| Szimbólum | YT-86770 |
Kézi talajegyengető a talaj egyengetéséhez, pl. gyepfelület vagy kerti rendezés talajának egyengetéséhez. Kiskerti tereprendezések alapjának kiegyenlítésére, burkolási munkák felszínének kiegyenlítésére, lovarda vagy strandjátékpálya laza felszínének kiegyenlítésére használható.
- munkarész méretei: 600 x 250 mm
- a munkarész magassága: 66 mm
- szögméretek: 33 x 33 mm
- a szögvas vastagsága: 3 mm
- összsúly: 6 kg
- a munkadarab anyaga: S235 acél
- teljes hossz (fogantyúval együtt): 1350 mm
- tengely hossza: 1200 mm
- a szárhüvely külső átmérője: 30 mm
- a szárhüvely belső átmérője: 28 mm
- a szárhüvely teljes mélysége: 120 mm
- szárátmérő: 28 mm
- Fa nyél: bükk vagy gyertyánfa