| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Működési tartomány | 1.8-3.6 m |
| Kapacitás | 3 l |
| Méretek | 425x200x195 mm |
| Hossz | 425 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Anyag | PP |
| Darabszám | 5 |
| Alkalmazás | fű vetése, megtermékenyítés, só és homok szórása |
| Szimbólum | YT-86700 |
A kézi vetőgép a fűvet vetésre vagy a gyep trágyázására szolgál. Az ergonomikus vetőgép fogantyúja kényelmet és munkakényelmet biztosít. Az anatómiailag kialakított kartámasz ellenpontot biztosít, így nem fárad el a kéz.
- Vetési szélesség: 1,8 - 3,6 m (a vetés sebességétől függően)
- Tartalom: 3 l
- 5 fokozatú vetési szabályozás
- Méretek: 425 x 200 x 195 mm
- Anyag: műanyag