| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 850 W |
| Maximális teljesítmény | 3600 l/h |
| Max. nyomónyomás | 3.8 bar |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vízcsatlakozás átmérője | G1 |
| Max. ürítési magasság | 38 m |
| Max. merítési mélység | 8 m |
| Max vízhőmérséklet | 35 °C |
| Manométer | Igen |
| LED kijelzők | NEM |
| Ház anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IPX4 |
| Hangnyomás | 60.89 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 72.01 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 8.9 kg |
| Alkalmazás | tiszta víz szivattyúzásához kerti alkalmazásokhoz, pl |
| Szimbólum | YT-85363 |
Kerti szivattyú a kertek és vízvezetékrendszerek öntözőrendszerének hatékony ellátására. Használható parcellákon, kempingekben, nyaralókban és melléképületekben. Kútból, esővíztartályból, úszómedencékből szolgáltatott tiszta vízhez tervezték. Az előszűrő könnyen eltávolítható a tisztításhoz. A gumilábak stabil működést biztosítanak, és csökkentik a zajt és a rezgést. A szivattyúház és a kapcsoló vízálló. A kényelmes fogantyúnak köszönhetően könnyen hordozható. A nyomásmérő lehetővé teszi a nyomás ellenőrzését.
- Motorteljesítmény: 850 W
- feszültség: 230 V
- maximális áramlás: 3600 l/h
- maximális nyomás: 3,8 bar
- maximális belmagasság: 38 m
- maximális szívási magasság: 8 m
- behatolásvédelmi osztály: IPX4
- csatlakozások: 1"
- maximális vízhőmérséklet: 35°C
- kábelhossz: 1,2 m