| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Anyag | PP |
| Külső méretek | 559x351x229 mm |
| Belső méretek | 501x279x193 mm |
| Fedél magassága | 45 mm |
| Falvastagság | 10 mm |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 60 mm |
| Szivacs betét | Igen |
| Dekompressziós szelep | Igen |
| markolat | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| balettszerűség | Igen |
| Védettségi fok | IP55 |
| Szimbólum | YT-08905 |
Lég-, víz- és porálló tok, amely ellenáll a vegyszerek széles skálájának és a korróziónak. Rugalmas polipropilénből készült, az IP55-ös ellenállási osztálynak megfelelően. Hatékony tömítési rendszerrel rendelkezik, amelyet a légszállítás során a nyomáskiegyenlítést szolgáló dekompressziós szelep egészít ki.
Alkalmas lakattal történő lezárásra.
A bőrönd belseje előre kivágott szivaccsal van kitöltve, amelyet a felhasználó számára előkészítettek, hogy mélyedéseket modellezzen meghatározott termékek, pl. szerszámok, fényképészeti felszerelések vagy mérőeszközök számára.
A bőröndök ideálisak szivárgásmentes és sérülésálló szállítótartályként, pl. vitorlázásnál, terepmotorozásnál stb.
A bőrönd szállító kerekekkel és egy további hosszú kihúzható fogantyúval rendelkezik.
A megadott méretek teljes külső méretek. Falvastagság kb. 10 mm.