| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Hossz | 230 mm |
| Penge hossza | 90 mm |
| Penge vastagsága | 2 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél 2Cr13 |
| Keménység | 46-50 HRC |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Penge típusa | kampó |
| Alkalmazás | tetőfedő filc vagy fólia vágása |
| Szimbólum | YT-7620 |
Horgas pengéjű kés, amelyet leggyakrabban papír vagy fólia vágására használnak. Hasznos háztartási és műhelymunkákhoz.
- 2Cr13 acélból készült
- teljes hossz 230 mm, penge 90 mm
- műanyag markolat
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.