| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 1500 W |
| Maks. głębokość pracy | 220 mm |
| Barázda szélessége | 450 mm |
| Penge átmérője | 205 mm |
| Feszültség | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX4 |
| Hangnyomás | 80.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 91.57 ± 1.28 dB(A) |
| Rezgések | 0.968 ± 1.5 / 0.947 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 10.3 kg |
| Szimbólum | YT-84850 |
A YATO elektromos talajművelő tökéletes a házi kerti munkákhoz.
Erőteljes motor
1500 W-os teljesítményével a tökéletesen optimalizált sebességváltónak köszönhetően nagy teljesítményt biztosít.
Munkaszélesség - akár 40 cm!
A 6 kés egy széles hajtótengelyre van szerelve, így a talajmaró akár 40 cm-es szélességet és 22 cm-es munkamélységet is elérhet.
A késeket kiváló minőségű fémház védi, így a kezelő jól védve van az esetleges kőfelverődéssel szemben.