| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méretek | 170x32x25, 235x40x40 mm |
| Hossz | 170, 235 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél |
| Jellemzők | csavarok eltávolítása 1/4" (6,3 mm), 5/16" (7,9 mm), 3/8" (9,5 mm), 1/2" (12,7 mm), körömlehúzó, italnyitó |
| A készlet darabszáma | 2 |
| Alkalmazás | kemény felületek, pl. fém, fa, építőanyagok tisztítása és kiegyenlítése, apró elemek kifürkészése, szétválasztása és kitépése |
| Szimbólum | YT-52860 |
L típusú fémkaparók. Rozsdamentes acélból készült. A készlet 2 db 2,5 mm vastagságú, 2,5 mm-es darabot tartalmaz:
- 235 x 40 x 40 mm
- 170 mm x 32 x 25 mm
A testbe 1/4", 5/16", 3/8" és 1/2" méretű csavarkulcs profilokat vágtak, valamint egy praktikus szöghúzót és palacknyitót.
Kemény felületek, pl. fém, fa építőanyagok hatékony tisztításához és kiegyenlítéséhez, valamint kis alkatrészek felkarolásához, szétválasztásához és kiszakításához is. kaparó feszítővasak -2 db.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.