| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hőteljesítmény | 18 kW |
| Fűtési terület max | 110-140 m2 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Motor teljesítmény | 60 W |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 60 l |
| Üzemanyag típus | gázolaj, olaj |
| Üzemanyag fogyasztás | 1.42 kg/h |
| Szivattyúnyomás | 10 bar |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Termosztát típus | szakmai kézikönyv |
| Digitális vezérlőpanel | Igen |
| Kijelző típusa | LED |
| Az idő beállítása (időzítő) | Igen, 1 óránként (1-24 óra) |
| Méretek | 1305x431x1115 mm |
| Tartály üzemideje | ~36 h |
| Működési hőmérséklet tartomány | 0-55 °C |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Tömeg | 56.2 kg |
| Alkalmazás | közterületek fűtésére |
| Szimbólum | YT-99763 |
Az infravörös olajos hordozható fűtőberendezés hatékonyan tervezett közösségi terek fűtésére. Segít gyors hőkomfortot biztosítani műhelyekben, csarnokokban, raktárakban, valamint hatékonyan szárítani a falak felületét felújítási és építési munkák során.
Az infravörös fűtés egyenletesen osztja el a hőt, közvetlenül működik, közvetlenül a tárgyakhoz, falakhoz és felületekhez jutva, amelyek aztán átadják azt a környezetnek. Ennek köszönhetően nem jön létre energiaveszteség azzal kapcsolatban, hogy az összes levegőt fűteni kellene. A hő nagyon gyorsan érezhetővé válik a rendszer bekapcsolása után, és a levegőáramlás hiánya nem okoz huzatot és porfelhőt a helyiségben. Ez a technológia hozzájárul a természetes páratartalom fenntartásához, anélkül, hogy kiszárítaná a levegőt.
A manuális termosztát és időzítő lehetővé teszi a hőmérséklet és a munkaidő pontos szabályozását az aktuális igényektől függően. A digitális kijelző mutatja a működési paramétereket. A masszív, porfestéssel festett fémház védi a berendezést a mechanikai sérülésektől és a korróziótól.
- fűtőteljesítmény: 18 kW
- motor teljesítménye: 60 W
- fűtött terület: 110-140 m2
- üzemanyag: dízelolaj/gázolaj
- üzemanyag-fogyasztás: 1,42 l/h
- szivattyú nyomása: 10 bar
- üzemanyagtartály kapacitása: 60 l
- manuális termosztát
- digitális vezérlőpanel LED kijelzővel
- munkaidő beállítása 1 óránként (1-24 óra)
- munkaidő a tartályonként: 36 óra
- működési hőmérséklet-tartomány: 0-55°C
- 1,2 m hosszú kábel
- méretek: 130,5 x 43 x 111,5 cm
- súly: 56,2 kg
Használati figyelmeztetések:
FIGYELMEZTETÉS! 1. Használat előtt olvassa el a teljes kezelési utasítást. 2. Csak jól szellőző helyiségekben használja. 3. Tartsa legalább 5 cm távolságot az eszköztől - forró felület égési veszély. 4. Helyezze az eszközt stabil, nem éghető és egyenletes felületre. 5. Használja a kezelési utasítást és a munkavédelmi előírásokat.
FIGYELEM! NE NYISSA KI AZ AJTÓT A KÉSZÜLÉK MŰKÖDÉSE SORÁN!