| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hőteljesítmény | 13 kW |
| Fűtési terület max | 70-90 m2 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Motor teljesítmény | 60 W |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 22 l |
| Üzemanyag típus | gázolaj, olaj |
| Üzemanyag fogyasztás | 1 kg/h |
| Szivattyúnyomás | 8 bar |
| Hőmérséklet szabályozás | Igen |
| Termosztát típus | szakmai kézikönyv |
| Digitális vezérlőpanel | Igen |
| Kijelző típusa | LED |
| Az idő beállítása (időzítő) | Igen, 1 óránként (1-24 óra) |
| Méretek | 820x426x1008 mm |
| Tartály üzemideje | ~18 h |
| Működési hőmérséklet tartomány | 0-55 °C |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Tömeg | 36.6 kg |
| Alkalmazás | közterületek fűtésére |
| Szimbólum | YT-99760 |
Az infravörös olajos hordozható fűtőberendezés hatékonyan tervezték közületi helyiségek fűtésére. Segít gyors kényelmet biztosítani műhelyekben, csarnokokban, raktárakban, valamint hatékonyan szárítja a falak felületét építkezési munkák során.
Az infravörös fűtés egyenletesen osztja szét a meleget, közvetlenül hat, és közvetlenül a tárgyakra, falakra és felületekre irányul, amelyek aztán visszaadják azt a környezetnek. Ezáltal nem kerül sor energiaveszteségre, amely a teljes levegő fűtésével jár. A meleg nagyon gyorsan érezhető a rendszer bekapcsolása után, és a levegőáramok hiánya nem okoz huzatot és por felkavarodást a helyiségben. Ez a technológia hozzájárul a természetes páratartalom fenntartásához anélkül, hogy kiszárítaná a levegőt.
A manuális termosztát és időzítő lehetővé teszi a hőmérséklet és a munkaidő szabályozását az aktuális igényektől függően. Az olvasható digitális kijelző pontosan mutatja a működési paramétereket. Az porfestett fém ház ellenáll az sérüléseknek, karcolásoknak és korróziónak.
- fűtőteljesítmény: 13 kW
- motor teljesítménye: 60 W
- fűtési terület: 70-90 m2
- üzemanyag: dízelolaj / gázolaj
- üzemanyag-fogyasztás: 1 l/h
- szivattyú nyomása: 8 bar
- üzemanyagtartály kapacitása: 22 l
- manuális termosztát
- digitális vezérlőpanel LED kijelzővel
- munkaidő beállítása 1 óránként (1-24 óra)
- munkaidő a tartályonként: 18 óra
- munkahőmérséklet tartomány: 0-55°C
- 1,2 m hosszú kábel
- méretek: 82 x 42,6 x 101 cm
- súly: 36,6 kg
Használati figyelmeztetések:
FIGYELMEZTETÉS! 1. Használat előtt olvassa el a teljes kezelési utasítást. 2. Csak jól szellőző helyiségekben használja. 3. Tartsa legalább 5 cm távolságot az eszköztől - forró felület égési veszély. 4. Helyezze az eszközt stabil, nem éghető és egyenletes felületre. 5. Használja a kezelési utasítást és a munkavédelmi előírásokat.
FIGYELEM! NE NYISSA KI AZ AJTÓT A KÉSZÜLÉK MŰKÖDÉSE SORÁN!