| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Borravaló típusa | hatszögletű |
| Méret | 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 mm |
| Hossz | 81, 88, 95, 109, 121, 135, 145, 157, 174, 180 mm |
| Szélesség | 16, 18, 21, 23, 28, 31, 33, 35, 39, 42 mm |
| Anyag | CrV 6150 |
| Felületkezelés | szatén |
| Keménység | 52-56 HRC |
| Ball vége | Igen |
| Működési szög | 25 ° |
| A készlet darabszáma | 10 |
| Szimbólum | YT-0509 |
Hatlapos, gömbvégű, 2-12 mm-es, 10 részes imbuszkulcsok
- professzionális hatszögkulcs-készlet
- praktikus és praktikus műanyag akasztóba csomagolt készlet, amely megkönnyíti a megfelelő kulcsméret megtalálását
- a kulcsok kiváló minőségű CrV 6150 króm-vanádium acélból készültek, amelyet szilárdság és rugalmasság jellemez.
- a hatszögletű dugókulcsok keménysége 52-55 HRC
A kulcsok méretei: (hossz x szélesség)
- 2 mm - 81 x 16 mm
- 2,5 mm - 88 x 18 mm
- 3 mm - 95 x 21 mm
- 4 mm - 109 x 23 mm
- 5 mm - 121 x 28 mm
- 6 mm - 135 x 31 mm
- 7 mm - 145 x 33 mm
- 8 mm - 157 x 35 mm
- 10 mm - 174 x 39 mm
- 12 mm - 180 x 42 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.