| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 4 mm |
| Typ | T |
| Borravaló típusa | hatszögletű |
| A rövid rész hossza | 13 mm |
| A hosszú rész hossza | 140 mm |
| Fogantyú szélessége | 76 mm |
| Anyag | S2 |
| Fogantyú anyag | PP, TPR |
| Ball vége | NEM |
| Szimbólum | YT-05574 |
Professzionális hatszögletű csavarkulcs fogantyúval.
- szárméret 4,0 mm
- kézreálló és robusztus műanyag fogantyú és S2 acélból készült szár
- nélkülözhetetlen szerszám autóipari és gépészeti műhelyek számára
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.