| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1054x644x775 mm |
| Munkaszélesség | 490 mm |
| Anyag | acél |
| Tömeg | 118 kg |
| Alkalmazás | prace ziemne w wąskich przestrzeniach, profilowanie i wyrównywanie terenu, załadunek i precyzyjne przenoszenie materiałów, prace budowlane i instalacyjne |
| Szimbólum | YT-86452 |
Hosszú kanál YT-86452 egy speciális munkagép kiegészítő, amely a mini rakodóhoz YATO YT-86400 készült, és olyan helyeken való munkavégzésre lett tervezve, ahol megnövelt elérhetőség és precizitás szükséges. A meghosszabbított kialakításának köszönhetően ideálisan alkalmas rakodásra, profilozásra és földmunkákra szűk vagy nehezen hozzáférhető területeken.
A masszív acél szerkezet magas terhelhetőséget és tartósságot biztosít intenzív használat során. A keskeny munkaszélesség lehetővé teszi az anyag precíz kezelését, ami a hosszú kanalat különösen hasznossá teszi árkok, ásások és befejező munkák végzésekor.
Alkalmazás:
- földmunkák szűk területeken
- terület profilozása és kiegyenlítése
- rakodás és anyagok precíz áthelyezése
- építési és telepítési munkák
Műszaki adatok:
- típus: hosszú kanál
- cél: YATO YT-86400 mini rakodó
- méretek: 1054 x 644 x 775 mm
- munkaszélesség: 490 mm
- súly: 118 kg
- anyag: acél
Legfontosabb jellemzők:
- meghosszabbított kialakítás, amely növeli a munkaterjedelmet
- keskeny munkaszélesség, amely precizitást biztosít
- masszív, acél szerkezet
- magas terhelhetőség
- tökéletes illeszkedés a YATO mini rakodóhoz