| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 3, 4, 5, 6, 8 mm |
| Teljes hossz | 150, 175, 195, 205, 240 mm |
| A munkadarab hossza | 100, 120, 135, 140, 165 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Forgalom | 2600, 2000, 1600, 1300, 1000 min?1 |
| Anyag | HSS 4341 |
| Felületkezelés | csiszolt felület, csiszolt |
| LÁRMA | 1869 |
| Fúrási pont szöge | 118 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 5 |
| Alkalmazás | rozsdamentes acél, saválló acél, hidegen hengerelt acél |
| Szimbólum | YT-39820 |
Fém fúrószerszámkészlet 150 mm és 240 mm közötti teljes hosszúsággal. A fúrófejek hegye keresztbe élezett, ún. 118°-os osztópontú.
- Anyag: HSS 4341
- DIN: 1869
- Átmérő: 3, 4, 5, 6, 8 mm
Méretek:
- 3 mm: munkahossz: 100 mm, teljes hossz: 150 mm
- 4 mm: munkahossz: 120 mm, teljes hossz: 175 mm
- 5 mm: munkahossz: 135 mm, teljes hossz: 195 mm
- 6 mm: munkahossz: 140 mm, teljes hossz: 205 mm
- 8 mm: munkahossz: 165 mm, teljes hossz: 240 mm