| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 3600 W |
| Moc maksymalna | 7000 W |
| A kimenő jel jellemzői | tiszta szinusz |
| Hatékonyság | 80 % |
| Akkumulátor feszültség | 51.2 V d.c. |
| Az akkumulátor kapacitása | 60000 mAh |
| Akkumulátor típusa | LiFePO4 |
| Akkumulátor energia | 3072 Wh |
| Töltő típusa | hálózati 110-240V~ 50/60Hz, 12V-os autó, töltés külső napelemekről |
| Méretek | 642x305x438 mm |
| Jellemzők | EPS üzemmód (vészhelyzeti tápegység), vezérlés mobilalkalmazáson keresztül, frekvenciaváltozás |
| Kijelző típusa | LCD |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| garancia | BMS: túláram, rövidzárlat, túlkisülés/túltöltés/túlfeszültség/túlmelegedés, |
| A biztonság folytatódott. | inverter: alulfeszültség/túlfeszültség/zárlat/túlterhelés/túlmelegedés ellen |
| Tárolási hőmérséklet | -20 ~ +60 °C |
| Töltési hőmérséklet | 0~40 °C |
| Kibocsátási hőmérséklet | -15 ~ +40 °C |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP21 |
| Tömeg | 37.13 kg |
| Állítsa be a tartalmat | állomás, hálózati töltő, kábel a termék 12V DC elektromos rendszerről történő töltéséhez, kábel a termék külső napelemről történő töltéséhez MC4 kimenettel, |
| A készlet tartalma folyt. | kimeneti kábel Anderson csatlakozóval, kimeneti kábel 7909 csatlakozódugóval |
| Szimbólum | YT-83096 |
Az YATO hordozható, fejlett 3072 Wh kapacitású és 3600 W kimeneti teljesítményű tápegysége, mely modern LiFePO4 akkumulátorral van felszerelve, stabil és hosszú távú energiatermelőként lett tervezve a kihívást jelentő felhasználásokhoz. A lítium-vas-foszfát technológia kiemelkedő cella-élettartamot, magas mélykisütés ellenállást és stabil működési paramétereket biztosít még hosszú és intenzív terhelés esetén is. Az ilyen nagy energiatároló képesség lehetővé teszi a háztartási elektronika, világítás, elektromos szerszámok és választott háztartási gépek táplálását anélkül, hogy gyakran újratölteni kellene az energiát.
A készülék független energiaforrásként szolgál a házban, műhelyben, lakókocsiban vagy professzionális alkalmazásokban. Jól teljesít vészhelyzetekben, mint például a villamos energiaellátás megszakadása, valamint olyan helyeken, ahol nincs állandó hozzáférés az elektromos hálózathoz - kerttel, sátorozások során vagy terepmunka közben. A nagy kimeneti teljesítmény lehetővé teszi például gázfűtő berendezés, CO szivattyú, háztartási gépek, elektromos szerszámok, sőt légkondicionáló táplálását, biztosítva a folyamatos működést és a felhasználói kényelmet.
A masszív, ergonomikus kialakítás és a mobil jelleg megkönnyíti a szállítást és biztonságos használatot különböző körülmények között. A bővített AC, DC és USB kimenetek lehetővé teszik több vevő egyidejű csatlakoztatását, és a gyors töltés - akár 2100 W teljesítményű fotovoltaikus panelekről is - növeli az energiafüggetlenséget. Az óriási kapacitás, a magas teljesítmény, a fejlett elektronika és az EPS vészüzemmód kombinációja egyaránt teszi ezt a tápegységet univerzális megoldássá tartalék energiaforrásként, mobil szabadtéri erőműként és professzionális energetikai támogatásként terepen.
- tartalék energiaforrás (működik UPS vészüzemmódban)
- kempingezéshez és szabadtéri tevékenységekhez való energiaellátás
- energetikai támogatás szakembereknek terepen
Példák alkalmazásokra:
- gázfűtő és CO szivattyú táplálása áramszünet esetén - fűtés fenntartása és telepítésbiztonság
- energia vészhelyzeti forrása háztartási gépeknek - hűtőszekrény, router, laptop, TV és más háztartási elektronika
- mobil energiastáció kempingezéshez és sátorozáshoz - kávéfőző, világítás, okostelefonok, laptopok
- energiatámogatás elektromos szerszámokhoz építkezések és műhelymunkák során hálózathoz való hozzáférés nélkül
- autóban vagy hajón való eszköztáplálás - 12 V-os kimenetek, USB portok és gyújtógyertya aljzat révén
- fotó- és videóberendezések táplálása
- energiafüggetlenség napelemekkel (MPPT)
Fő jellemzők:
- óriási akkumulátor kapacitás:
- 3072 Wh – lehetővé teszi a hűtőszekrény hosszú órákon át való működtetését vagy a mobil eszközök többszöri töltését
- LiFePO4 akkumulátor - maximálisan megnövelt élettartam, meghaladva a 3500 töltési ciklust, magas szintű biztonság és stabil működési paraméterek
- AC kimeneti teljesítmény:
- folyamatos teljesítmény: 3600 W, 220-240 V / 50 Hz
- csúcs teljesítmény: 7000 W, 220-240 V / 50 Hz
- aljzatok és kimeneti portok:
- 5 EU 230 V hálózati aljzat túlterhelés elleni védelemmel
- 4 USB-A kimenet - 18 W-ig, 5 V / 2 A
- 2 USB-C Power Delivery kimenet - 100 W-ig, alkalmas laptopokhoz és modern elektronikához
- 2 DC 12 V kimenet
- 12 V / 10 A gyújtógyertya aljzat
- Anderson 12 V / 30 A kimenet
- vészüzemmód EPS (UPS):
- automatikus átváltás az akkumulátoros tápellátásra kb. 20 ms alatt
További funkciók:
- távoli vezérlés és működési paraméterek monitorozása mobilalkalmazás segítségével
- áramkör túlfeszültség-védelem a bemenetekhez és kimenetekhez - növeli a használat biztonságát
- BOOST mód - lehetőség nagy teljesítményigényű eszközök kezelésére indításkor
- LCD kijelző – kiváló láthatóság minden körülmények között
- automatikus kikapcsolás terhelés hiányában vagy munka befejezésekor, védi a berendezéseket és a tápegységet, korlátozva az energiafogyasztást
- védelem:
- BMS – túláram, rövidzárlat, túlzott kisütés, túlterhelés, túlfeszültség, túlmelegedés védelem
- inverter – túl alacsony feszültség, túl magas feszültség, túlmelegedés, rövidzárlat, túlterhelés védelem
- 2 görgő a könnyű szállításhoz
Töltési módok:
- töltés hálózati AC-ről:
- normál üzemmód: 1250 W
- gyors töltés üzemmód: akár 2500 W-ig
- napelemes töltés:
- MPPT vezérlő
- bevételi feszültségtartomány: 18-140 V
- maximális bemeneti teljesítmény: akár 2100 W
- maximális áramerősség: 15 A
- autószerelvény töltés:
- bevételi feszültségtartomány: 12-15,5 V
- áramerősség: 8,5 A
Műszaki adatok:
- súly: 37,13 kg
- méretek: 642 x 305 x 438 mm
Csomag tartalma:
- hálózati AC töltőkábel
- autós gyújtógyertya töltőkábel
- Anderson-Anderson kábel
- Anderson-MC4 kábel (napelemek csatlakoztatásához)
- Anderson-7909??????? kábel
Kinek ajánljuk?
- otthoni vagy lakásenergia védelem keresőinek
- kerttulajdonosoknak, lakókocsisoknak és mobil felhasználóknak
- barkácsolóknak és szakembereknek terepen dolgozóknak
- mindenkinek, aki független hozzáférést szeretne az energiához bármilyen helyzetben