| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 8 W |
| Üzemi nyomás | 0.27-0.82 MPa |
| Max nyomás | 0.82 MPa |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Szükséges légáramlás | 424-707 l/min |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Max. koptató térfogat | 6.5 l |
| Kapacitás | 90 l |
| Külső méretek | 585x485x494 mm |
| A munkadarab méretei | 580x480x350 mm |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | homokfúvott |
| Kimeneti feszültség | 12 V d.c. |
| Kimeneti áram | 667 mA |
| Hangnyomás | 63.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 65.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.5 m/s2 |
| Tömeg | 17.5 kg |
| Állítsa be a tartalmat | homokfúvó, játékpisztoly, egy tömlőt szívó csiszolóanyag, légcsatlakozó tömlő csappal, fúvóka x4 (O4, O5, O6, O7 mm), lámpa tápegység, ablakvédő fólia x4, kesztyűt, |
| A készlet tartalma folyt. | PTFE szalag |
| Szimbólum | YT-55840 |
Pneumatikus kabinos homokfúvógép a rozsda, festék és szennyeződések gyors és kényelmes tisztítására keringtetett csiszolóanyaggal. Nélkülözhetetlen autóipari műhelyekben és ipari üzemekben.
- Kabin térfogata: 90 l
- üzemi nyomás: 0,27-0,82 MPa
- levegőfogyasztás: 424-707 l/min
- a fülke belső méretei: 580 x 480 x 350 mm
- a készülék méretei: 585 x 490 x 490 mm
- homokfúvó pisztoly 4 cserélhető kerámiafúvókával 4, 5, 6, 7 mm
- nagyméretű ablak 485 x 390 mm-es, cserélhető védőfóliával
- fényes megvilágítás 12 V-os fénycsővel
- leeresztőnyílás a csiszolóanyag gyors cseréjéhez
- a készülékbe integrált gumikesztyű
- stabil rács a könnyű kezelhetőség érdekében
- Szabványos csatlakozó
- csúszásmentes, gumibevonatú lábak
Tartalmazza a következőket:
- homokfúvó pisztoly
- csiszolóanyag-szívótömlő
- Levegőcsatlakozó tömlő adapterrel
- 4 fúvóka
- tápegység a lámpához
- 4 cserélhető fólia az ablak védelmére
- beépített kesztyű
- teflonszalag a tömítéshez
Használati figyelmeztetések:
Figyelem! A munka megkezdése előtt rögzítse az ajtót. A rögzítetlen ajtók súlyos sérüléseket okozhatnak. Figyelmeztetés! Karbantartás előtt válassza le a gépet a levegő- és áramellátásról. 1. Tisztítsa meg gyakran a szűrőt és a porgyűjtőt. 2. Ellenőrizze az alkatrészek, pl. a fúvókák, a nyílások és a kesztyűk kopását. 3. Ellenőrizze a csiszolóanyagot. A csiszolóanyag elhasználódik, és rendszeresen ki kell cserélni. 4. Rendszeresen tisztítsa meg a homokfúvó fülke belsejét. 5. Kerülje a nedvességet a légvezetékekben és a csiszolóanyagban. 6. hetente egyszer ellenőrizze az ajtót szivárgás szempontjából. 7. Ne lépje túl a maximális légnyomást.