| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 12 W |
| Üzemi nyomás | 0.27-0.82 MPa |
| Max nyomás | 0.82 MPa |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Szükséges légáramlás | 424-707 l/min |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Max. koptató térfogat | 17 l |
| Kapacitás | 220 l |
| Külső méretek | 1380x940x580 mm |
| A munkadarab méretei | 370-540x840x560 mm |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | homokfúvott |
| Kimeneti feszültség | 12 V d.c. |
| Kimeneti áram | 1 A |
| Hangnyomás | 63.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 65.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 2.5 m/s2 |
| Tömeg | 43 kg |
| Állítsa be a tartalmat | homokfúvó, játékpisztoly, egy tömlőt szívó csiszolóanyag, légcsatlakozó tömlő csappal, fúvóka x4 (O4, O5, O6, O7 mm), lámpa tápegység, ablakvédő fólia x4, kesztyűt, |
| A készlet tartalma folyt. | PTFE szalag |
| Szimbólum | YT-55841 |
- anyag: acéllemez
- felületkezelés: homokfúvott
- űrtartalom: 220 l
- súly: 43 kg
- teljesítmény: 12 W
- szükséges légáram: 424-707 l/min
- levegőcsatlakozás átmérője: szabványos
- külső méretek: 1380x940x580 mm
- a levegőellátó tömlő belső átmérője: 3/8" (10,0 mm)
- munkaterület méretei: 370-540x840x560 mm
- maximális csiszolóanyag-térfogat: 17 l
- szállítási terjedelem: homokfúvógép, homokfúvópisztoly, csiszolóanyag-szívótömlő, levegőcsatlakozó tömlő fúvókával, fúvóka x4 (O4, O5, O6, O7 mm), tápegység a lámpához, ablakvédő fólia x4, kesztyű, PTFE-szalag.
Használati figyelmeztetések:
Figyelem! A munka megkezdése előtt rögzítse az ajtót. A rögzítetlen ajtók súlyos sérüléseket okozhatnak. Figyelmeztetés! Karbantartás előtt válassza le a gépet a levegő- és áramellátásról. 1. Tisztítsa meg gyakran a szűrőt és a porgyűjtőt. 2. Ellenőrizze az alkatrészek, pl. a fúvókák, a nyílások és a kesztyűk kopását. 3. Ellenőrizze a csiszolóanyagot. A csiszolóanyag elhasználódik, és rendszeresen ki kell cserélni. 4. Rendszeresen tisztítsa meg a homokfúvó fülke belsejét. 5. Kerülje a nedvességet a légvezetékekben és a csiszolóanyagban. 6. hetente egyszer ellenőrizze az ajtót szivárgás szempontjából. 7. Ne lépje túl a maximális légnyomást.