| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Üzemi nyomás | 0.6-0.8 MPa |
| Max nyomás | 0.8 MPa |
| Szükséges légáramlás | 170-708 l/min |
| Kapacitás | 40 l |
| Külső méretek | 860x480x330 mm |
| Tartály méretei | 306x508 mm |
| Tömlő hossza | 2.5 m |
| A tömlő átmérője | 23.5 mm |
| A levegőellátó tömlő belső átmérője | 3/8" (9,5 mm) |
| Levegőcsatlakozás átmérője (PT) | standard |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | homokfúvott |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 150 mm |
| Hangnyomás | 66.9 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 86.9 dB(A) |
| Rezgések | 2.5 m/s2 |
| Tömeg | 17 kg |
| Állítsa be a tartalmat | homokfúvó, egy tömlőt szívó csiszolóanyag, légcsatlakozó tömlő csappal, fúvóka x4 (O1, O2, O3, O4 mm) |
| Szimbólum | YT-55830 |
Szilárd homokfúvó szifonos kivitelben, 40 literes űrtartalommal, professzionális felhasználásra tervezve műhelyekben, lakatosműhelyekben és felújítási munkáknál. A maximális munkanyomásnak köszönhetően 0,8 MPa hatékonyan eltávolítja a rozsdát, festékeket vagy szennyeződéseket a fém, kő és egyéb felületekről, amelyek precíz tisztítást igényelnek.
Kiemelkedik az optimalizált kialakítás - a szifonos szórórendszer alkalmazása stabil anyagáramlást tesz lehetővé, és csökkenti az anyagveszteséget munka közben.
- a 3/8"-os csatlakozás lehetővé teszi a gyors csatlakozást a pneumatikus rendszerhez, további adapterek használata nélkül
- munkanyomás: 0,6-0,8 MPa (60-125 PSI)
- maximális nyomás: 0,8 MPa
- a nyomás szabályozása precíz beállítást tesz lehetővé
- szükséges levegőáram: 170-708 l/perc
- 40 literes űrtartalom
- anyag: homokfúvott acéllemez
- 2 db 150 mm átmérőjű gumi kerék megkönnyíti az eszköz szállítását, akár egyenetlen terepen is, hasznos területen vagy gyakori munkahelyváltások során
- méretek: 860 x 480 x 330 mm
- tartály méretei: 306 x 508 mm
- 2,5 m hosszú és 23,5 mm átmérőjű tömlő
- súly: 17 kg
- tartozékok: homokszívó tömlő, levegőcsatlakozó tömlő csatlakozóval, 4 db 1, 2, 3 és 4 mm átmérőjű szórófej
Használati figyelmeztetések:
Karbantartás előtt válassza le a gépet a levegőellátásról. 1. Ellenőrizze az alkatrészek, pl. fúvókák, nyílások kopását. 2. Ellenőrizze a csiszolóanyagot. A csiszolóanyag elhasználódik, ezért rendszeresen cserélni kell. 3. Kerülje a nedvességet a légvezetékekben és a csiszolóanyagban. 4. Ne lépje túl a maximális légnyomást.