| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| A készlet darabszáma | 2 |
| Hossz | 400 mm |
| Reszelő szélessége | 25 mm |
| Reszelő magassága | 12.7 mm |
| Fog magasság | 2.1 mm |
| Anyag | szénacél |
| Felületkezelés | ocynkowana |
| Szimbólum | YT-52197 |
Moduláris reszelők homlokzati reszelőhöz tartozó tartozékok. Kiváló minőségű, cinkelt acéllemezből készülnek, emelt keménységgel.
A reszelőket alumínium profilba szerelik speciális csipeszek és csavarok segítségével.
A reszelő méretei:
- hosszúság 400 mm
- szélesség 25 mm
- magasság 12,7 mm
- fogmagasság 2,1 mm
A homlokzati reszelőhöz szerelhető reszelők száma a homlokzati reszelő hosszától függ:
- homlokzati reszelő 800 mm - 2 db
- homlokzati reszelő 1200 mm - 3 db
- homlokzati reszelő 1600 mm - 4 db
- homlokzati reszelő 2000 mm - 5 db