| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Hossz | 1600 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Lemezvastagság | 1.4 mm |
| A reszelő hossza | 400 x4 mm |
| Reszelő szélessége | 25 mm |
| Reszelő magassága | 12.7 mm |
| Fog magasság | 2.1 mm |
| Anyag | fémtípus |
| Felületkezelés | anodowane |
| A munkadarab anyaga | szénacél |
| A munkarész befejezése | fémbevonat |
| Alkalmazás | hőszigetelő felületek előkészítése vakoláshoz |
| Szimbólum | YT-52192 |
A sztiropor simító a sztiropor lapok felületének kiegyenlítésére, simítására és felkészítésére szolgál (vagy más hőszigetelő anyagok), mielőtt ragasztó és vakolat réteget visznek fel. Ez az eszköz jelentősen javítja a hőszigetelő felület előkészítésének pontosságát és sebességét a vakolás előtt. Ergonomikus, anodizált alumínium profilból készült, és cserélhető cinkelt acéllemezes hengerrel.
A megfontolt szerkezet biztosítja a stabil fogást és hatékonyan elvezeti a lekapart anyagot.
Ez az egyszerű felépítésű termék lehetővé teszi a nagyobb felületen való munkavégzést, növeli a pontosságot és hatékonyságot, miközben csökkenti a munkaerőfeszítést és anyagfelhasználást is.
Az elkoptatott hengerek könnyű cseréje lehetővé teszi, hogy az eszköz hosszú éveken át szolgáljon, megőrizve teljes funkcionalitását.
A legjobb eredmények elérése érdekében a felületet le kell simítani mindkét irányba, vagy folyamatos, ovális mozdulatokkal kell dolgozni két irányban. Ez az eszköz nagy hőszigetelési projektekhez lett tervezve, de kisebb épületek falain is jól működik.