| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 3000 W |
| Fűtési terület max | 30 m2 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légáramlás | 322 m3/h |
| Teljesítmény beállítási tartomány | 7/2000/3000 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Jelzőlámpa | Igen |
| A fűtés típusa | PTC |
| Termosztát típus | automatikus visszaállítással |
| Méretek | 234x130x284 mm |
| Kábel hossza | 1.3 m |
| Védettségi fok | IP20 |
| Tömeg | 1.46 kg |
| Alkalmazás | helyiségek fűtésére |
| Szimbólum | YT-99720 |
Hordozható PTC elektromos fűtőtest műanyag házban. Helyiségek, műhelyek, csarnokok fűtésére, valamint javítási és építési munkák során történő szárításra használható. A felhasználó három üzemmódot állíthat be: ventilátoros működés fűtőtest nélkül, fűtőtest működése félteljesítményen és teljes teljesítményen. A fűtőberendezés kettős túlmelegedés elleni védelemmel és felborulás esetén automatikus kikapcsolással rendelkezik.
- hőteljesítmény: 3000 W
- fűtőfelület: 30 m2
- légáramlás: 322 m3/h
- teljesítménybeállítás: 7/2000/3000 W
- súly: 1,46 kg
- védettségi fok: IP20
- termosztát: 65 °C
- méretek: 234x130x284 mm
- kábelhossz: 1.3 m
- feszültség: feszültség: 220-240V/50Hz