| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max terhelés | 4 t |
| Állkapocs ereje | 0.5 t |
| Üzemi nyomás | 560 bar |
| A működtető működési tartománya | 270-395 mm |
| Működtető dugattyúlöket | 125 mm |
| Csatlakozó menet mérete | 13/16-20 UNEF |
| Állítsa be a tartalmat | hidraulikus szivattyú, működtető, x4 hosszabbító (115, 170, 250, 470 mm), szétterülő pofák, kerek sapka, lapos sapka, működtető horog, dugattyús horog, réscsatlakozás, |
| A készlet tartalma folyt. | V-típusú sapka, gumi kupak, dugós csatlakozó |
| Szimbólum | YT-55500 |
4 tonnás szórógép, amelyet műhelymunkákhoz, összeszereléshez és jelentős statikus erőket igénylő lemezmunkákhoz terveztek. A készülék emelésre, nyújtásra, szétterítésre, hajlításra, kiegyenesítésre és húzásra használható.
- dugattyú löket: 125 mm
- nyomás: nyomás: 560 bar
- munkatartomány: Hosszúság: 270-395 mm
- tartozék:
- szórópumpa
- 4 hosszabbító: 115, 170, 250, 470 mm
- szórópofák 0,5 t
- 8 tartozék: kerek, lapos, hornyolt, V és gumibetét, henger és dugattyú klipsz, dugattyúcsatlakozó, dugócsatlakozó