| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Max terhelés | 10 t |
| Állkapocs ereje | 0.5 t |
| Üzemi nyomás | 620 bar |
| A működtető működési tartománya | 355-495 mm |
| Működtető dugattyúlöket | 135 mm |
| Csatlakozó menet mérete | 13/16-20 UNEF |
| A készlet darabszáma | 15 |
| Állítsa be a tartalmat | hidraulikus szivattyú, működtető, x4 hosszabbító (140, 240, 340, 590 mm), szétterülő pofák, kerek sapka, lapos sapka, működtető horog, dugattyús horog, réscsatlakozás, |
| A készlet tartalma folyt. | V-típusú sapka, gumi kupak, dugós csatlakozó |
| Szimbólum | YT-55503 |
10 tonnás nyomó, melyet műhelymunkákhoz, szereléshez és lakatosmunkákhoz terveztek, amelyek jelentős statikus erők alkalmazását igénylik. A berendezés emelésre, nyújtásra, nyomásra, hajlításra, egyenesítésre és kihúzásra használható.
- tolómozdulat: 135 mm
- nyomás: 620 bar
- munkatartomány: 355-495 mm
Tartozékok:
- nyomószivattyú
- 4 hosszabbító: 140, 240, 340, 590 mm
- 0,5 t-os nyomófogók
- 8 kiegészítő: kerek, lapos, hasadék, V-típusú és gumi betét, henger- és tolókar csatlakozó, hím csatlakozó