| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRG |
| Mert | YT-86400 |
| Méretek | 1090x215x435 mm |
| Lyuk átmérője | 45 mm |
| Przepływ oleju | 30 l/min |
| Üzemi nyomás | 12 MPa |
| Tömeg | 168 kg |
| Alkalmazás | prace rozbiórkowe, kruszenie betonu i asfaltu, usuwanie fundamentów i elementów betonowych, prace budowlane i drogowe |
| Szimbólum | YT-86442 |
A csendes hidraulikus kalapács YT-86442 egy speciális munkagép tartozék, amely a YATO YT-86400 mini rakodógéphez készült. Hatékonyan tervezték beton, aszfalt, kövek és más kemény anyagok törésére. A silent konstrukciónak köszönhetően csökkentett zajszinttel rendelkezik, ami lehetővé teszi a kényelmes munkát városi területeken is.
Az erős felépítés és a hatékony hidraulikus rendszer magas munkahatékonyságot biztosít a stabilitás és megbízhatóság megőrzése mellett. A hidraulikus kalapács ideálisan alkalmazható bontási, felújítási és építési munkák során.
Alkalmazás:
- bontási munkák
- beton és aszfalt törése
- alapok és beton elemek eltávolítása
- építési és útfelújítási munkák
Műszaki adatok:
- típus: csendes hidraulikus kalapács
- cél: YATO YT-86400 mini rakodógép
- szerszámnyílás átmérője: 45 mm
- olajáram: 30 l/perc
- munkanyomás: 120 bar
- méretek: 1090 x 215 x 435 mm
- súly: 168 kg
A legfontosabb jellemzők:
- csökkentett zajszint (silent konstrukció)
- magas törési hatékonyság
- masszív és tartós felépítés
- stabil működés a megfelelő hidraulikus paramétereknek köszönhetően
- tökéletes illeszkedés a YATO mini rakodógéphez