| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Vágási magasság | 17-43 mm |
| Vágási szélesség | 400 mm |
| Kosárkapacitás | 27 l |
| Anyag | acél |
| Fogantyú anyag | PP |
| A pengék száma | 5 |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Kör átmérője | 8,5" (216 mm) |
| Szimbólum | YT-86650 |
A kézi fűnyíró ideális megoldás azok számára, akiknek fontos az ökológia és a hagyományos kaszálási módszerek. Kiválóan alkalmas kis és közepes méretű gyepfelületekre és olyan telkekre, ahol nincs áramellátás. Könnyen kezelhető, csendes, egyszerű, kompakt kialakításának köszönhetően pedig tároláskor kevés helyet foglal.
A fűnyíró egy kosárral van felszerelve, amely megkönnyíti a fűnyesedék összegyűjtését, és kiküszöböli a további tisztítás szükségességét. A kiváló minőségű acélból készült kések precíz vágást biztosítanak.
- Állítható vágási magasság: 17-43 mm
- vágási szélesség: 40 cm
- 5 acélkés
- levehető 27 literes hálós kosár
- fogantyú puha PP borítással
- 2 db 8,5" átmérőjű kerék