| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Alkalmazás | vasbeton, konkrét, természetes kő |
| A munka típusa | száraz, párás |
| Hatalom | 2800 W |
| Forgalom | 700 min?1 |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Szerszámtartó mérete | 1-1/4 UNC |
| Vízcsatlakozás átmérője | 1/4" (6,3 mm) |
| Fúró átmérője | 12-300 mm |
| Fúróhossz | 150-450 mm |
| Max. bemeneti víznyomás | 0.5 MPa |
| Vízhűtés | Igen |
| Állvány/állvány | Igen |
| Hatás | NEM |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 92.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 105.4 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 22 kg |
| Állítsa be a tartalmat | fúrótorony, kiegészítő fogantyú bilinccsel, állványzat, hátsó tartó |
| Kompatibilis a(z) | YT-86211, YT-60371, YT-60372, YT-60373, YT-60374, YT-60375, YT-60376, YT-60377, YT-60378, YT-60379 |
| Szimbólum | YT-81983 |
A gyémántfúrót a vasbetonban lévő lyukak fúrására használják, speciális, gyémántpengével ellátott fúrófejekkel. A fúrógépet kerámiaanyagok, például beton, aszfalt, tégla vagy kő lyukak fúrására is lehet használni .
- A vízhűtés lehetőségének köszönhetően a munka hatékony és biztonságos.
- a termékhez a szerszámhoz dedikáltállvány tartozik
- az új Yato fúrógép a más márkájú fúrógépekhez hasonló robusztus kivitelezést kombinálja a 300 mm-es fúrótávolsággal és a 2800 W-os valós teljesítménnyel.
- a szerszám kialakítása bolygóművön alapul, ahol a fogaskerekek építéséhez használt acél minősége (53-56 HRC keménység) határozza meg a tartósságot, ugyanakkor nagy nyomatékot biztosít, ez lehetővé teszi a fúrást széles átmérő-tartományban, még a legkeményebb anyagokban is.
Az YT-81983 gyémántfúrógépet vasbeton, beton és természetes kő fúrására tervezték. Nélkülözhetetlen a vízvezeték-iparban az épületek mennyezetén keresztül történő szennyvízcsövek fúrásához, valamint a szellőző- és légkondicionáló rendszerek (HVAC-ipar) és hőszivattyúk vagy csapadékcsatornák(tekercsfúrás) telepítése során.
A fenti alkalmazásokban gyakran 200 mm-t meghaladó átmérőjű, vagy jelentős hosszúságú (1 m-től akár kb. Az említett alkalmazásokban gyakran 200 mm-t meghaladó átmérőjű vagy jelentős hosszúságú soros fúrásokra van szükség (1 m-től akár kb. 4 m-ig műemlékek helyreállítása, esővízelvezetés vagy gyantainjekciók híd- és egyéb mélyépítési munkáknál).
Fennmaradó áramú megszakító
A fúrógépet egy automatikus földzárlat-megszakítóval látták el, amely a hálózati kábelhez csatlakozik a dugó közelében.
Működését minden munka előtt ellenőrizni kell.
Hűtővízcsatlakozás
Lehetőség szerint vízhűtéses fúrógépet használjon. Ez meghosszabbítja a fúrófejek és a fúróállvány élettartamát, és csökkenti a működés közben keletkező por mennyiségét.
A vízellátás egy kar segítségével nyílik és záródik.
Túlterheléses tengelykapcsoló
A fúróberendezés rendelkezik egy tengelykapcsolóval, amely akkor kapcsol be, ha a gép túl nagy ellenállást érzékel fúrás közben. Ez először úgy jelentkezik, hogy működés közben pulzál, végül pedig a fúró leáll, miközben a motor tovább működik.
További információk:
- Száraz/nedves működés
- a rotor és az állórész tekercselése 100% rézből készült
- maradóáram-védelem visszaállító gombbal
- a motor hővédelme
- állvány meghajtással együtt
Kiegészítő cikkek:
- YT-86211 (vezeték nélküli hidronett)
magfúrófejek: YT-60371 - 32 mm; YT-60372 - 42 mm, YT-60373 - 52 mm, YT-60374 - 68 mm, YT-60375 - 82 mm, YT-60376 - 102 mm, YT-60377 - 122 mm, YT-60378 - 152 mm, YT-60379 - 182 mm.