| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 115 mm |
| Max. RPM | 13300 min?1 |
| A lemez maximális lineáris sebessége | 80 m/s |
| Szerelési átmérő | 22.2 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 1 mm |
| A vágószegmens magassága | 15 mm |
| Anyag | stal 65Mn |
| A munka típusa | száraz |
| Alkalmazás | üveg, kerámia, zománc, terrakotta, kőedény, mesterséges és természetes kő |
| Szimbólum | YT-59940 |
Száraz gyémántpenge üveg, kerámia, kőedények és terrakotta vágásához, ideális professzionális alkalmazásokhoz és üveggel való kreatív munkához. Vákuumforrasztott gyémánttechnológiával készült. A csempék precíziós vágásához, élcsiszolásához és ferdítéshez használható. A tárcsa kialakítása egyenletes, oldalirányú kifutás nélküli munkavégzést biztosít, ami kiváló minőségű, forgácsolásmentes vágást eredményez. A korong felülete korróziógátló festékkel van bevonva a fokozott tartósság érdekében. Illeszkedik sarokcsiszolókhoz (pl.: YT-82101, YT-821024, YT-82097, YT-828293) és kőfaragókhoz (pl.: YT-82159, YT-821591).