| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Max. vágási szélesség | 600 mm |
| Max. vágási vastagság | 16 mm |
| Maks. grubość płyty | 16 mm |
| Lemezvastagság nélküli | 6, 9.5, 12.5, 16 mm |
| Anyag | fémtípus |
| A pengék száma | 2 |
| Tartalék pengék száma | 10 |
| Hüvelykes lépték | Igen |
| Metrikus skála | Igen |
| Kétoldalú | Igen |
| Alkalmazás | gipszkarton kétoldalas vágása |
| Szimbólum | YT-76280 |
Kétoldalas gipszkartonvágó. A fej 6, 9,5, 12,5 és 16 mm vastagságú lemezek vágására alkalmas. A vágó vezetőin milliméteres és hüvelykes beosztás található.
- Alumínium profilokból készült test
- maximális vágási mélység 60 cm
- 10 cserélhető pengét tartalmaz
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.