| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 235 mm |
| Penge hossza | 60 mm |
| Penge szélessége | 23 mm |
| A pengék száma | 2 |
| Anyag | stal 65Mn |
| Keménység | 50-55 HRC |
| Fogantyú anyag | ABS |
| Alkalmazás | faipari |
| Szimbólum | YT-62907 |
Kétélű fém gyalugép gipszkarton, fa vagy faalapú lemezek éleinek megmunkálásához.
További információk:
- A gyalugép teste 2 mm vastag acéllemezből készült.
- a test jobb oldalán két jellegzetes trapéz alakú, mangánacélból készült, 65mn szimbólummal ellátott penge található (a pengék hossza kb. 61 mm x magassága - 23 mm), a pengék két bevágással rendelkeznek a rögzítéshez.
- a gyalu első és hátsó fogantyúja absz műanyagból készült.
- az alap hossza 235 mm; szélessége 53 mm.
- az alapot úgy alakították ki, hogy deszkaszéleken vagy keskeny részeken, pl. léceken dolgozhasson.
- cserélhető pengék kaphatók pl. YT-7527 VAGY VOREL 76010
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.