| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 550 W |
| Forgalom | 0-5500 min?1 |
| Feszültség | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Csavarok átmérője a szalagon | 3.5 mm |
| Csavarok hossza a szalagon | 25-55 mm |
| Hatás | NEM |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | NEM |
| Üzemmód kapcsoló | NEM |
| Kábel hossza | 3 m |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Hangnyomás | 81.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 92.9 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Alkalmazás | gipszkartonok |
| Szimbólum | YT-82071 |
550 W-os gipszkarton csavarhúzó tárral a szabványos 25-55 mm-es csavarokhoz. A csavarhúzó a táras csavarokkal vagy egyes csavarokkal való használatra, jelentősen felgyorsítja a gipszkartonozási munkát a csavarok szalagos adagolójának és a nagy, akár 5500 fordulat/perc sebességnek köszönhetően .
Automatikus fúrási mélységkorlátozóval rendelkezik, amely megakadályozza a csavarok (túl mélyre történő) becsavarását. A cserélhető kiegészítő fejnek köszönhetően (a készlet részét képezi) lehetőség van egyes csavarokkal való munkavégzésre is.
Hozzáillő csavarok a Yato kínálatában:
- yt-09440 szalagos csavarok 3,5x25 mm fémhez 1000 db.
- yt-09442 szalagos csavarok 3,5x35 mm fémhez 1000 db.
- yt-09460 csavarok szalagokra 3,9x35 mm-es csavarok fához 1000 darab
- yt-09461 csavarok 3,9x45 mm-es csíkokra fához 1000 db